Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Wicewojewoda na rozpoczęciu roku szkolnego w Marianowie

Wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski wziął udział w inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie k/ Łomży. Jako absolwent tej szkoły wicewojewoda Dzierzgowski nie ukrywał, iż powraca w szkolne mury z wielkim sentymentem.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego rozpoczęto od uczczenia minutą ciszy zmarłego Tadeusza Susoł - wieloletniego pedagoga szkoły.
     Zwracając się do zebranych Wicewojewoda podlaski podkreślił, iż doskonale zdaje sobie sprawę, że będąc młodym nie zawsze priorytetem jest nauka, jednak w perspektywie dalszej kariery zawodowej, wiedza to kapitał, który jest bezcenny.

inf. na podstawie PUW


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę