Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Szef rządu wziął udział w ogólnopolskim rozpoczęciu roku szkolnego

W szkole podstawowej w Przodkowie na Pomorzu, premier Donald Tusk zainaugurował nowy rok szkolny 2008/2009. – Chcemy, aby uczniowie w Polsce mieli gwarancję dobrego wychowania i nauki – powiedział szef rządu.

Premier podkreślił, że zdaje sobie sprawę, że praca nauczycieli w dalszym ciągu nie jest odpowiednio wynagradzana. Szef rządu przypomniał, że nauczycieli czekają podwyżki, które przez najbliższych kilka lat mają wynieść po ok. 10 proc. rocznie. – Chcemy, aby praca nauczycieli nie była powodem do wstydu i gorzkiej refleksji – podkreślił. – Polscy nauczyciele zasłużyli, aby ich wysiłek był szczególnie doceniony – dodał.

Obok premiera, w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wzięli udział marszałek Senatu, Bogdan Borusewicz, minister edukacji narodowej Katarzyna Hall oraz minister sportu i turystyki, Mirosław Drzewiecki.

Uroczystościom towarzyszyło otwarcie nowoczesnego boiska szkolnego w Przodkowie, wybudowanego w ramach rządowego programu „Moje boisko – Orlik 2012”.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę