Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Bezpieczna droga do szkoły

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego policjanci rozpoczynają akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tego programu przez dwa pierwsze miesiące roku szkolnego funkcjonariusze w całym województwie odwiedzają szkoły podstawowe zapowiada podinsp. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy KWP w Białymstoku. - Policjanci na spotkaniach z dziećmi najmłodszych klas będą uczyć zachowań, które mają zapewnić im bezpieczeństwo w drodze do szkoły i powrocie do domu – mówi Dobrzyński. Dodajmy tylko, że w samej Łomży w pierwszych klasach szkół podstawowych naukę rozpoczyna dziś 612 uczniów.

Policjanci mają również spotykać się z rodzicami, nauczycielami i wychowawcami, z którymi porozmawiają o tym jak trzeba zadbać o bezpieczeństwo uczniów, jakich zachowań ich nauczyć i jakie „żelazne” nawyki im wpoić.
Dobrzyński zapowiada, że w programie „Bezpieczna droga do szkoły” wezmą udział również policjanci z ruchu drogowego. W tym okresie zwrócą oni szczególną uwagę na zachowanie kierowców na drogach przebiegających w pobliżu szkół.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę