Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy pątnicy na Jasnej Górze

Po przejściu 435 kilometrów w piątek wieczorem pielgrzymi XX Jubileuszowej Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę dotarli do celu podróży. Kilkadziesiąt minut po godzinie 19. 1347 pątników łomżyńskiej pielgrzymki w siedmiu grupach weszło na wały jasnogórskiego klasztoru. W tej grupie było 29 księży, 17 kleryków, 2 siostry zakonne, 29 pielęgniarek, 2 pielęgniarzy, 1 lekarz i 1267 pielgrzymów.


Witając pielgrzymów przed szczytem Jasnej Góry kierownik pielgrzymki ks. Piotr Kapelański podkreślił, że wśród pątników wchodzących właśnie na klasztorne wały są tacy, którzy trasę z Łomży do Jasnej Góry pokonali już po raz 20.
Łomżyńskich pątników do przed oblicze Matki Bożej Częstochowskiej tradycyjnie przyprowadził biskup Stanisław Stefanek pasterz diecezji, który następnie w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Królowej Polski odprawił Mszę Świętą.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę