Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Rząd pomoże rodzinom rolników dotkniętych suszą lub huraganem

Na pomoc dla gospodarstw rolniczych poszkodowanych przez suszę lub huragan rząd przeznaczy 245 mln zł. Podjęta dziś przez Radę Ministrów uchwała przewiduje, że wsparcie obejmie m.in. dopłaty do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych na wznowienie produkcji, prolongowanie spłat kredytów inwestycyjnych oraz ulgi i zwolnienia ze składek płaconych do KRUS-u.

 Ponadto rodziny rolnicze dotknięte suszą posiadające gospodarstwa rolne do 5 ha otrzymają jednorazową pomoc w wysokości 500 zł, a gospodarstwa rolne o areale powyżej 5 ha otrzymają 1000 zł jednorazowego zasiłku. Rolnicy poszkodowani przez huragan otrzymają - w zależności od poniesionych zniszczeń – do 15 tys. zł. 
Wojciech Dzierzgowski
wt, 26 sierpnia 2008 17:34
Data ostatniej edycji: cz, 28 sierpnia 2008 18:37:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę