Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Komunikat Biura Prasowego ARiMR w sprawie akredytacji na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych

Weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Finansów, rozszerzająca zakres dotychczasowej akredytacji tymczasowej dla działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” oraz przyznająca tymczasową akredytację na „Pomoc techniczną”.Znowelizowane przez Ministra Finansów rozporządzenie rozszerzające zakres dotychczasowej akredytacji na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” umożliwia Agencji dokonanie oceny wniosków złożonych w 2007 r. o przyznanie pomocy w pełnym zakresie, łącznie z podpisaniem umów z beneficjentami.

Nowelizacja rozporządzenia dotycząca „Pomocy technicznej” obejmuje czynności od przyjęcia wniosku o przyznanie pomocy do wypłaty środków finansowych.

Biuro Prasowe


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę