Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Jubileusz 100 – lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu

Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski 24 sierpnia 2008 r. uczestniczył w uroczystościach z okazji Jubileuszu 100 – lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu. Obchody rozpoczęła uroczysta Msza w miejscowym kościele, następnie ulicami miasta przemaszerowała defilada z udziałem władz oraz członków OSP w Ciechanowcu.


Podczas uroczystości Wicewojewoda podlaski wręczył Medale za Zasługi dla Pożarnictwa.  
     Zwracając się do obecnych, wicewojewoda Dzierzgowski wyraził swój szacunek i wdzięczność pokoleniom Ochotników, którzy od 100 lat działają na rzecz lokalnej społeczności. Jak podkreślił, Ochotnicza Straż Pożarna integruje okolicznych mieszkańców, organizuje wydarzenia kulturalne, na stałe wpisując się w życie mieszkańców. Wicewojewoda podziękował także za udział w działaniach na rzecz poszkodowanych przez ubiegłotygodniowe wichury.
      W imieniu Wojewody podlaskiego, Wicepremiera Waldemara Pawlaka a także swoim, Wicewojewoda Dzierzgowski złożył najserdeczniejsze gratulacje strażakom oraz ich rodzinom. Życząc aby z każdej akcji wracali szczęśliwie.

 na podstawie informacji Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę