Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Tragiczna śmierć 12-latka

W czwartek wieczorem w Szczuczynie koło Grajewa w tragicznych okolicznościach zginął 12-letni chłopiec. Policjanci wyjaśniający zdarzenie ustalili, że dwunastolatek bawił się wspólnie z kolegami w pobliżu miejscowego wysypiska śmieci. W pewnym momencie chłopiec wpadł na pomysł wejścia na stojący nieopodal słup wysokiego napięcia. Gdy wdrapał się na dwudziestometrową kratownicę ręką dotkną przewodu, w którym płyną prąd o napięciu 15 tys. volt. Potężna siła śmiertelnie poraziła dziecko, które spadło na ziemię. Mimo natychmiastowej reanimacji chłopca nie udało się uratować.


Policja radzi
Rodzice w domu, a wychowawcy na koloniach i obozach powinni zadbać i dopilnować czy dzieci bezpiecznie spędzają wakacje. Opiekunowie muszą ostrzegać przed niebezpieczeństwem i wskazywać różnego rodzaju letnie zagrożenia. Niech dzieci bawią się i wypoczywają pod czujnym okiem dorosłych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę