Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Prezydencka Skoda SuperB uszkodzona

Główne zdjęcie
Szkic jak wyglądała kolizja

Dość nietypowe zdarzenie miało miejsce w czwartek rano przed łomżyńskim ratuszem. Młody mężczyzna przejeżdżając tamtędy mercedesem nieoczekiwanie zjechał z jezdni i uszkodził samochody. Wśród nich była też prezydencka limuzyna - czarna Skoda SuperB.

Prezydencka Skoda SuperB
Prezydencka Skoda SuperB
Należąca do ratusza czarna Skoda SuperB, wraz z innymi samochodami stała sobie na parkingu pod urzędem jak gdyby nigdy nic. Tuż obok niej stał czerwony Fiat Punto. Nagle około godziny 8.00 rano jadący ulicą przed ratuszem Mercedes zjechał z jezdni i uderzył w te dwa samochody. Nikt nie ucierpiał. Póki co nie wiadomo czemu kierowca mercedesa – młody mężczyzna, mieszkaniec Łomży – zjechał z ulicy. Policjanci podejrzewają, że kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Pobrano mu krew i przesłano ją na badania.

Prezydencka Skoda, podobnie jak Fiat Punto, “nieznacznie została uszkodzona”.


Uścislenie faktów powyższego zdarzenia nadesłał czytelnik www.4lomza.pl:

"Tak się składa, że byłem poszkodowanym w tej kolizji. Informacja podana na stronie zawiera wiele nieścisłości. Po pierwsze mój fiat jest koloru niebieskiego. Po drugie my jechaliśmy (nauka jazdy) a ten pirat drogowy wyprzedzał nas z dużą prędkością z prawej strony pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Wyjeżdżając z parkingu zawadził o 2 samochody: mój i prezydencki.
Tak więc sytuacja była dużo bardziej niebezpieczna."

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę