Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o burzach

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku informuje, że w godz. południowych 13.08, a także po południu oraz w nocy z 13 na 14.08.2004. i jutro w dzień 14.08.2004. początkowo w woj. warmińsko-mazurskim a później również w woj. podlaskim będą występowały burze lokalnie gwałtowne, którym mogą towarzyszyć opady gradu a także porywy wiatru do 25 m/s. Jednocześnie będą występowały miejscami intensywne opady deszczu - może spaść około 40 mm w ciągu 12 godzin.

Opady deszczu mogą powodować lokalnie podtopienia a silne i bardzo silne porywy wiatru w czasie burz zniszczenia w drzewostanie, energetyce i zabudowaniach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę