Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa ARiMR w sprawie akredytacji na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” oraz „

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Dariusz Wojtasik informuje, że w czwartek 24 bm. na posiedzeniu Zespołu Akredytacyjnego audytor zewnętrzny rekomendował Ministrowi Finansów rozszerzenie dotychczasowej akredytacji tymczasowej na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” w zakresie od przyjęcia wniosku o przyznanie pomocy do podpisania umowy oraz rekomendował przyznanie tymczasowej akredytacji na „Pomoc techniczną”.

Znowelizowanie przez Ministra Finansów rozporządzenia rozszerzającego zakres dotychczasowej akredytacji na działanie „Modernizacja gospodarstw rolnych” umożliwi Agencji dokonanie oceny wniosków złożonych w 2007 r. o przyznanie pomocy w pełnym zakresie, łącznie z podpisaniem umów z beneficjentami.

Rekomendacja dotycząca „Pomocy technicznej” obejmuje czynności od  przyjęcia wniosku o przyznanie pomocy do wypłaty środków finansowych. Po znowelizowaniu przez Ministra Finansów rozporządzenia dotyczącego akredytacji dla „Pomocy technicznej” Prezes ARiMR poda do publicznej wiadomości termin rozpoczęcia naboru wniosków.

W najbliższych dniach ARiMR zgłosi gotowość do akredytacji działań „Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej”, „ Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Ułatwianie startu młodym rolnikom”.


Dariusz Wojtasik
Prezes ARiMR


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę