Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ale nas zareklamowali... cz. 2 - ostatnia(?)

Nikt się nie dowie, że Łomża, to miasto „bez perspektyw na przyszłość”, a „historyczne uwarunkowania powiatu łomżyńskiego (...) nie pozwalają rozwijać się (nam – dop. red.) równie szybko, jak innym”. Po publikacji na 4lomza.pl artykułu o „promocji”, jaką zafundowano Łomży w albumie „Województwo podlaskie. Od rzemiosła do przemysłu”, marszałek i wojewoda zapewniają, że tych książek nikomu nie sprezentują.

Książka została wydana przez bydgoską Agencję Reklamowo-Wydawniczą „Promocja Polska” i m.in. miała być prezentem dla zacnych gości odwiedzających marszałka i wojewodę, którzy objęli nad jej wydaniem patronat.
Jednak po naszych uwagach odnośnie znajdującego się tam opisu Łomży, od publikacji zgodnie odcinają się obecni wojewoda i marszałek, do których bydgoskie wydawnictwo przesłało „sporo” książek.  Jolanta Gadek, rzecznik prasowy wojewody, stanowczo podkreśla, że porozumienie na wydanie książki z wydawnictwem z Bydgoszczy zawarł, nie obecny wojewoda Maciej Żywno, ale jego poprzednik Bohdan Paszkowski.  Także Jan Kwasowski rzecznik marszałka województwa Jarosława Dworzańskiego podkreśla, że list intencyjny w sprawie wydania tej książki podpisał były marszałek Dariusz Piontkowski. Zarówno Gadek jak i Kwasowski dodają, że ich obecni przełożeni, a więc wojewoda Żywno i marszałek Dworzański, tej książki nikomu nie sprezentują.
- Bardzo słabo oceniamy zawartość merytoryczną tej publikacji i to nie tylko w odniesieniu do Łomży – mówi Jolanta Gadek. - Jeżeli już wojewoda daje komuś album, to staramy się, aby miał on walory artystyczne i dobrą zawartość merytoryczną – dodaje.
Niestety tego w tej książce brakuje. Co się zatem z nią stanie?
- Rozważamy możliwość odesłania wszystkich przysłanych nam książek do wydawcy – mówi Gadek. 

zobacz: Ale nas zareklamowali...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę