Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Zambrowie

Do nietypowego wypadku drogowego doszło wczoraj przed południem w Zambrowie. Zginą w nim starszy mężczyzna, który szedł w pobliżu skrzyżowania Alei Wojska Polskiego i ulicy 71. Pułku Piechoty. To na tym skrzyżowaniu doszło do zderzenia osobowego opla i ciężarówki volvo, po czym uderzony opel wjechał na przejcie dla pieszych gdzie potrącił 68-letniego mieszkańca Zambrowa. Mimo pomocy lekarskiej i przewiezieniu do szpitala mężczyzna zmarł dwie godziny później.

Z ustaleń policji wynika, że sprawca wypadku był kierowca osobowego opla. Jak mówi podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku jadący oplem combo nie zachował należytej ostrożności i wymuszał pierwszeństwo przejazdu na ciężarówce.
52 latek z Warszawy - kierowca osobowego opla – został zatrzymany do dyspozycji prokuratury.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę