Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Wizna

Kazimierz Ptaszyński:
ul. 1 Maja 12
18-430 Wizna
tel. (0 86) 219 60 83
gm. Wizna, pow. łomżyński

Charakterystyka gospodarstwa:

Obiekt klasy **. Pokoje 2, 3 ,4 – osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i WC. Możliwość negocjacji cen.
W obiekcie: aneks kuchenny, pokój telewizyjny, wideoteka filmów przyrodniczych o Biebrzańskim Parku Narodowy, zadaszony taras, plac zabaw dla dzieci, parking na posesji, możliwość przyjazdu ze zwierzętami.
Organizujemy: wycieczki po Biebrzańskim Parku Narodowym, Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi, do Muzeum Przyrody w Drozdowie, Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie, Muzeum Żydowskiego w Tykocinie, spotkania z Królem Biebrzy, przejażdżki bryczką, kuligi, ogniska, grill, zwiedzanie Twierdzy w Osowcu, Fortów w Piątnicy i schronów po Wizną, spływy kajakowe po Narwi i Biebrzy, przeprawy promem przez Biebrzę.
Trasy piesze, rowerowe, samochodowe po Biebrzańskim Parku Narodowym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę