Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gospodarstwo Agroturystyczne BIEŁKA

Gospodarstwo Agroturystyczne BIEŁKA oddalone jest 5 km od Łomży w miejscowości Giełczyn. Dysponujemy pokojami 2 i 3 osobowymi z łazienkami i TV. W kompleksie posiadamy salę bankietową na 100 osób. Dodatkowo jest możliwość rozbicia namiotów i kamping. Doskonałe miejsce na firmowe grilowanie, łowienie ryb w naszym stawie, przyjęcia weselne i inne uroczystości rodzinne oraz jazda konna. Zimą organizacja kuligów. Zapraszamy. Giełczyn, ul. Spokojna 37 Tel. 0604 15 20 65;


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę