wtorek, 24 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Hotel „Zbyszko”

ul. Obrońców Nowogrodu 2
18-414 Nowogród
tel. ( 0 86) 217-55-18
www.zbyszko.com
Organizacja konferencji, prezentacji, spotkań integracyjnych Weekend nad Narwią i Biebrzą Świąteczny Pobyt na Kurpiach w Hotelu „Zbyszko” w Nowogrodzie Sylwester „Po Kurpiowsku” w Hotelu „Zbyszko”w Nowogrodzie Sylwester „ZOBACZ ŁOSIA” w Hotelu „Zbyszko”

Hotel "Zbyszko"
Hotel "Zbyszko"
Hotel położony jest nad rzeką Narew, na skraju Puszczy Kurpiowskiej. Posiada 120 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzypokojowych oraz w apartamentach (łazienka, telefon, TV Sat, taras).
Hotel „Zbyszko” to także doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych – z dala od zgiełku codziennego życia. Cztery sale konferencyjne (od 30 do 180 osób) z pełnym zapleczem technicznym, Restauracja (150 miejsc), fachowa obsługa, regionalna kuchnia, świeże powietrze i nieskażona przyroda.
Do dyspozycji gości jest basen (w porze letniej), siłownia, klub nocny z bilardem, stół do tenisa, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę.
Stosownie do potrzeb gości mieszkających w Hotelu organizowane są spotkania plenerowe przy ognisku, biesiady, bale, wycieczki turystyczne, zawody strzeleckie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0