Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Traskowo

Marek Wądołowski:
Taraskowo 36
18-431 Wizna
tel. (0 86) 219 16 25
gm. Wizna, pow. łomżyński


Charakterystyka gospodarstwa:

Gospodarstwo położone nad rzeką Łojewek z miejscem dla małych kąpieli i plażowania. Baza wypadowa do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi i Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Bliskość lasów i terenów zielonych zachęca do spacerów, wędrówek po okolicy, zbierania leśnych owoców, ziół. Istnieje możliwość ustawienia namiotów, przyczep kempingowych. Turystom oferowana jest niezależna część mieszkania z kuchnią i łazienką. Gospodarze proponują obiady. Mile widziane rodziny z dziećmi i osoby starsze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę