Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Wizna

Helena i Wiesław Grafowska:
Taraskowo 30
18-430 Wizna
tel. (0 86) 219 16 29
gm. Wizna, pow. łomżyński


Charakterystyka gospodarstwa:

Gospodarstwo ekologiczne położone w malowniczej miejscowości nad rzeką Łojewek w odległości 3 km od trasy prowadzącej do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Gospodarze zapewniają wiele atrakcji, między innymi: wędkowanie w stawie rybnym, pływanie pontonem, przejażdżki powozem konnym, zimą saniami (posiadają 3 konie), ognisko.
Na miejscu można poznać ciekawą historię wsi oraz drzewo genealogiczne rodziny. Istnieje możliwość ustawienia 5 namiotów i 5 przyczep kempingowych na łące pomiędzy stawem i rzeczką.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę