Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Wizna

Barbara i Henryk Borawscy:
ul. Tysiąclecia 24
18-430 Wizna
tel. (0 86) 219 60 72
gm. Wizna, pow. łomżyński


Charakterystyka gospodarstwa:

Pokoje o wysokim standardzie, każdy z oddzielną łazienką i wc. Możliwość organizowania różnych form aktywnej turystyki, wycieczek pieszych i rowerowych, pływania kajakiem, zbierania ziół oraz grzybów. Całodzienne wyżywienie – na życzenie dania wegetariańskie, Bracia Zenon i Henryk Borawscy mają możliwość zakwaterowania do 20 osób. Dla grup zorganizowanych proponują promocyjne ceny pobytu. Za odpłatnością mogą zorganizować świniobicie, pieczenie barana, wypiek chleba.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę