Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Wizna

Elżbieta Szymanowska:
ul. Czarnieckiego 205
18-430 Wizna
tel. ( 0 86) 219 63 00
gm. Wizna, pow. łomżyński


Charakterystyka gospodarstwa:

Gospodarstwo usytuowane jest na skraju miejscowości Wizna, w sąsiedztwie lasów i rzek: Narwi i Biebrzy. Warunki te zachęcają do długich spacerów po leśnych ścieżkach i zbierania w tych lasach runa leśnego.
Miłośnicy wędkowania będą również usatysfakcjonowani, gdyż rzeki w tym rejonie są obfite w ryby. Gospodyni udostępnia trzy pokoje z łazienkami na piętrze. Goście mogą korzystać z pokoju dziennego z TV, kuchni i jadalni. Tradycyjna domowa kuchnia opiera się na produktach z własnego gospodarstwa. W ładnym, zadbanym ogrodzie, można miło spędzać czas jak również zaparkować samochód.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę