Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Labirynt- Kompleks Hotelowo- Gastronomiczny

Ul. Sikorskiego 345 18-400 Łomża tel/fax. 086 216 29 60 www.labirynt-lomza.pl recepcja@labirynt-lomza.pl

Labirynt jest to nowy, bogato wyposażony kompleks hotelowo-gastronomiczny w Łomży. Oferuje 38 miejsc hotelowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych  oraz apartamentach.Do Państwa dyspozycji pozostają: - pokoje z tv, łazienką i bezprzewodowym łączem internetowym,- karczma, gdzie zjecie dania kuchni staropolskiej oparte na tradycyjnych recepturach,- restauracja/sala bankietowa na 160 osób,- sala szkoleniowa wyposażona w rzutnik, projektor, dvd itp.,- pub, gdzie urządzamy dyskoteki, wieczory karaoke  i inne imprezy,- kręgielnia ze skomputeryzowanymi torami.Doskonała baza wypadowa na Mazury, rozlewiska Narwi, Muzeum Przyrody w Drozdowie, i Biebrzańskiego Parku Narodowego. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę