Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Sulin

Elżbieta i Jan Nadolni:
Sulin 4
18-430 Wizna
tel. (0 86) 219 62 12, 608 311 302
gm. Wizna, pow. łomżyński

www
e-mail


Charakterystyka gospodarstwa:

Dom Agroturystyczny „Carski Trakt” położony jest w otulinie dwóch Parków (Biebrzańskiego i Narwiańskiego). Jest to baza wypadowa na Bagna Biebrzańskie.
Gospodarze oferują 20 miejsc noclegowych, w tym pokoje 2-osobowe z łazienkami, 1 pokój 5-osobowy, 1 pokój 1-osobowy, 1 pokój 3-osobowy oraz 2 pokoje 2-osobowe wyposażone w 2 łazienki.
Gospodarze organizują spływy kajakowe i wypady z przewodnikiem. Odległość od rzeki Narwi 100 m. Zapraszamy wędkarzy, ornitologów. Kwatery są przygotowane dla grupy i na urlopy rodzinne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę