Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Ruś

Jan Ryl:
Ruś 10,
18-430 Wizna
tel. (0 86) 219 64 08, 600 534 860
gm. Wizna, pow. łomżyńskiCharakterystyka gospodarstwa:

Atutem gospodarstwa jest jego położenie, na prawym wysokim brzegu Narwi i w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Piękne widoki łączą się tutaj z dziką przyrodą biebrzańsko-narwiańskich łąk, starorzeczy, lasów i bagien.
Gospodarze udostępniają komfortowo urządzone pokoje z łazienkami w nowym domu. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu w ogrodzie. Wspaniałe miejsce dla wędkarzy i ludzi zmęczonych cywilizacją.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę