Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Hymn Kolorów Dźwięku ...

346 wydanie "A State Of Trance" Armina van Buurena stało się oficjalnym miejscem premierowej emisji hymnu polskiej wakacyjnej imprezy - Colors Of Sounds, która odbędzie się 16 sierpnia w Nowogrodzie. Hymn został stworzony przez Polsko - Rumuński projekt Ethereal. Obaj producenci zagrają podczas festiwalu 16 sierpnia, a są to Mike Wind oraz Digital Nature. Ponadto zapraszamy na www.myspace.com/digitalnature oraz ww.myspace.com/mikewind. Więcej informacji już wkrótce.

Bartosz Klepacki
pt, 04 kwietnia 2008 17:15
Data ostatniej edycji: pt, 04 kwietnia 2008 17:20:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę