Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

kwatera agroturystyczna Burzyn

Marek Dąbrowski:
Szostaki 13,
18-424 Burzyn
Tel. (0 86) 217 85 11, 608 242 916
gm. Jedwabne, pow. łomżyński


Charakterystyka gospodarstwa:
Gospodarze oferują dom z pięknym widokiem na rzekę Biebrzę. Wspaniałe miejsce dla wędkarzy (gospodarz udostępnia łódź), miłośników kąpieli, sportów wodnych i sportów zimowych, Można organizować wypady na biebrzańskie bagna, zbierać zioła, grzyby i runo leśne w pobliskich lasach.
Dodatkowe atrakcje to przejażdżki konne, ognisko, łódki, kajaki, rowery. Kuchnia wiejska, na życzenie dania wegetariańskie oraz ze świeżych ryb.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę