Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Kolor dźwięku czyli zobacz muzykę…

Największe klubowe wydarzenie w regionie północno – wschodnim nabiera nowych barw. Do tej pory, traktowane po macoszemu Podlasie, w końcu doczeka się eventu z prawdziwego zdarzenia. Jako pierwsi ujawniamy szczegóły dotyczące tego niezwykłego klubowego święta, które latem zagości na malowniczych łomżyńskich terenach. Colors of Sounds (Open Air Festival) to innowacyjny projekt agencji muzycznej Oxygen, która przy współpracy z największymi polskimi firmami z branży muzycznej stworzy niezapomniane widowisko okraszone magiczną grą świateł i poezją dźwięku.

Dwie dynamiczne sceny  - aboveSky i underHell , przedstawiać będą dwa różnorodne światy.  Magiczna gra świateł oraz dźwięki serwowane przez najlepszych Dj-ów zapewnią znakomite doznani muzyczne nie tylko dla koneserów muzyki klubowej, ale także dla tych, którzy dopiero wkraczają w ten świat. Emocji nie zabraknie , tego możecie być pewni, bo… za konsoletą stanie blisko 30 dj-ów reprezentujących nawet najbardziej oddalone zakątki globu.

 

Z racji całej masy pojawiających się spekulacji, na ogólnopolskich i lokalnych forach internetowych dotyczących składu, który zagości podczas Colors of Sounds, już dziś podajemy częściowy lineup. I tak będziemy czynić sukcesywnie do końca czerwca, kiedy to zostanie ujawniona główna gwiazda eventu.

 

A póki co…

 

Manuel Le Saux

 Manuel le Saux rozpoczął swoją karierę w 1989 roku, kiedy dostał swoje pierwsze gramofony. Rok później, czyli z początkiem lat 90-tych został rezydentem Rzymskiego klubu "Palladium", gdzie został na długo, bo 10 lat. W roku 1996 był gościem w wielu znanych włoskich klubach takich jak: Red Zone, Area 51, Exogroove, Gheodrome, Hollywood i Cyborg i jednocześnie współpracując z wieloma znanymi DJ'ami stał się jednym z przodujących artystów we Włoszech, grającym dla tysięcy ludzi.  Wraz z nadejściem nowego „Millenium” zaczął ponownie produkować i grać w klubach (we Włoszech i Europie) a także rozpoczął grywanie dla różnych internetowych stacji, które to audycje trwają do dnia dzisiejszego.  Od 2003 roku Manuel jest rezydentem jednego z najbardziej poważanych i popularnych trance'owych eventów we Włoszech, który nazywa się "TRANCE Gate" i jest jednym z rezydentów internetowego radia ETN.FM, gdzie ma swoje tygodniowe show - "Top Twenty Tunes. Obecnie Manuel nadal kontynuuje produkcję, remixowanie i granie w klubach, na eventach i w stacjach radiowych. Odnosi sukcesy i zdobywa uznanie u ludzi na całym świecie. W 2006 roku zakontraktował utwory w wielu labelach, między innymi w Bonzai, Recoverworld, Flux Deluxe, Alter Ego, Diverted. Jednym z najznakomitszych remixów Manuela w roku 2006 jest bez wątpienia Remix dla Ferry Tayle & Tinks dla utworu "Vol de Nuit", który podbił serca wszystkich fanów trance'u na całym świecie i zagościł na dobre w playlistach.

 

Aimar

Producent i utalentowany DJ z Wysp Brytykskich, ciężko pracując w studiu zdążył już sobie wyrobić opinię u takich znawców jak : Paul Van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond, Marco V & Eddie Halliwell w BBC Radio 1

 
           

 

W każdą kolejną sobotę, będziemy przedstawiać wam kolejne gwiazdy festivalu. Wkrótce też, przedstawimy projekt sceny i …. i póki co wystarczy.

Colors of Sound wspiera  klubowa – najlepsza muzyczna marka w regionie.

 

Bartosz Klepacki
so, 15 marca 2008 10:02
Data ostatniej edycji: so, 15 marca 2008 14:37:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę