Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć w ogniu

75-letni mężczyzna ginął w płomieniach ognia, który objął jego dom. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Miodusy Stok, gm. Wysokie Mazowieckie. Świadkowie mówili, że w drewnianym domu doszło do wybuchu gazu.


Gdy na miejsce zdarzenia dotarli strażacy okazało się, że pożarem objęte są całkowicie pomieszczenia drewnianego budynku mieszkalnego krytego eternitem. Z informacji świadków wynikało, iż nastąpił wybuch gazu i w środku mogą znajdować się osoby. Po częściowym opanowaniu pożaru ratownicy wynieśli 4 (11kg) butle propan-butan oraz 2 butle turystyczne (3kg). Przy dalszej penetracji budynku w pomieszczeniu kuchennym zostały znalezione zwęglone zwłoki właściciela (mężczyzna lat 75). Spaleniu uległo wnętrze drewnianego budynku mieszkalnego (dwa pomieszczenia całkowicie wraz z wyposażeniem) oraz strop drewniany i część dachu. Straty oszacowano na 50 tys. zł, a prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W działaniach gaśniczych udział brało 6 zastępów gaśniczych, 28 strażaków.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę