Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

poniedziałek 19.07.2004

Kurier Poranny - Mamy 20 tysięcy podpisów Gazeta Wyborcza - Problemy z rachunkami za internet w Szeptelu Gazeta Wyborcza - Przygotowania trzecioligowców

Kurier Poranny - Mamy 20 tysięcy podpisów
Tylu mieszkańców naszego województwa podpisało się pod petycją w sprawie podziału pieniędzy na leczenie. Akacja jeszcze trwa, więc podpisów może być więcej. Wszystkie przekażemy ministrowi zdrowia.
Trzy tygodnie temu napisaliśmy, że podlaski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przy podziale dodatkowych pieniędzy na leczenie jest traktowany po macoszemu. W czerwcu z puli 170 milionów złotych dostaliśmy zaledwie 4,7 miliona złotych. W tym samym rozdaniu do województwa świętokrzyckiego trafiło 13 milionów złotych, a lubelskiego - 20 mln zł. Sytuacja może się powtórzyć. W tym miesiącu do podziału jest kolejne 130 milionów złotych na opiekę zdrowotną. NFZ opracował już algorytm, według którego będzie dzielił te pieniądze. Jest on jeszcze bardziej niekorzystny dla Podlasia niż poprzedni.
więcej: Kurier Poranny - Mamy 20 tysięcy podpisów

Gazeta Wyborcza - Problemy z rachunkami za internet w Szeptelu
Nie dość, że mój modem samowolnie połączył się z płatną stroną z Wysp Cooka, to jeszcze kosztowało mnie to ponad 200 zł - żali się pani Mariola z Szepietowa. - Nie mogę anulować rachunku z przyczyn formalnych - rozkłada ręce provider
Pani Mariola z siecią łączy się przez modem. Telefon ma w firmie Szeptel.- Wiosną moje dziecko surfowało w internecie - opowiada. - Z jednej ze stron, które odwiedziło musiało nastapić jakieś przełączenie, bo jak zobaczyłam rachunek, to mało nie padłam. Za pół godziny korzystania z płatnej witryny zarejestrowanej na Wyspach Cooka mam zapłacić ponad 200 złotych!
Pani Mariola uważa, że odpowiedzialność za tego typu niespodzianki powinien ponosić provider internetu. Zareklamowała więc rachunek. - Dostałam pismo, że reklamacja nie została uznana - mówi. - Wiem, że takich przypadków w Szepietowie było więcej. Czy Szeptel nie powinien zainstalować jakiejś blokady?
więcej: Gazeta Wyborcza - Problemy z rachunkami za internet w Szeptelu

Gazeta Wyborcza - Przygotowania trzecioligowców
Trzecioligowcy z naszego regionu solidarnie wygrywali w sobotę z zespołami z czwartej ligi. Trener Mlekovity wybrał już prawie wszystkich piłkarzy, którzy mają wzmocnić jego skład. W Warmii stawiają na stabilizację, ale również się wzmacniają. Najwięcej niewiadomych jest w ŁKS-ie
Do inauguracji tych rozgrywek pozostało jeszcze sporo czasu - niespełna cztery tygodnie. Tylko Warmia Grajewo rozpocznie sezon wcześniej, bo już 3 sierpnia rozegra mecz pierwszej rundy Pucharu Polski z Polonią Warszawa. Trener Piotr Zajączkowski może jednak spokojnie skupić się na treningach, bowiem całkiem solidny skład wypracował sobie w poprzednim sezonie. Cała masa nowych zawodników pojawia się za to w Mlekovicie Wysokie Mazowieckie. Nie bardzo wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądać drużyna beniaminka, ŁKS-u Łomża. Na wielkie zmiany póki co się nie zanosi.
więcej: Gazeta Wyborcza - Przygotowania trzecioligowców

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę