Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.powiatlomzynski.pl

Kolejny most zmodernizowany

Batalion Saperów z Jednostki Wojskowej w Orzyszu wyremontował już drugi most na terenie Powiatu Łomżyńskiego. W dniu 15 lipca br. uroczyście przekazany został po modernizacji most drewniany na rzece Cetna znajdujący się w ciągu drogi powiatowej w miejscowości Koniecki Gm. Jedwabne.

Dzięki staraniom władz powiatu i przychylności Dowódcy Wojsk Lądowych żołnierze sprawnie i zgodnie z harmonogramem zrealizowali przedmiotowe inwestycje. W uroczystości otwarcia mostu oprócz władz powiatu: Starosty – Wojciecha Kubrakai Wicestarosty - Zbigniewa Sokołowskiego udział wzięli m.in. Wojewoda – Marek Strzaliński, a także Szef Wojsk Inżynieryjnych Wojsk Lądowych – płk dypl. Bogusław Bębenek oraz Szef Szkolenia 1 Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej – mjr Marek Woźniak.

Aktu poświęcenia mostu dokonał Ks. Dziekan Mirosław Orłowski – Proboszcz Parafii Jedwabne.

W uroczystości licznie uczestniczyli mieszkańcy wsi Koniecki, którzy wyrazili ogromne zadowolenie z powodu wyremontowania, będącego w złym stanie technicznym dotychczasowego mostu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę