Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Obchody Święta Policji

Podczas dzisiejszych uroczystości Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku nadany zostanie sztandar ufundowany przez społeczeństwo województwa podlaskiego. Na początku kwietnia ukonstytuował się Komitet Społeczny na rzecz Ufundowania przez Mieszkańców Województwa Podlaskiego Sztandaru dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. W jego skład weszli Podlasianie o niepodważalnym autorytecie i postawie moralnej, reprezentujący środowiska naukowe, samorządowe, przedsiębiorców i zwierzchników lokalnych kościołów chrześcijańskich.Sztandar jest istotnym symbolem każdej formacji mundurowej, zaświadcza o wartościach jakie niesie ze sobą służba, jest dowodem wierności Ojczyźnie, honorowi munduru i zasadom formacji. Dla Policji, której funkcjonariusze narażają w obronie prawa i porządku publicznego swoje życie i zdrowie stanowi szczególny symbol, pobudza do pełnienia godnie, sumiennie i honorowo obowiązków służbowych. Podkreśla suwerenność i integruje środowisko podczas ważnych uroczystości i świąt.
Dzisiaj również podlaskiemu komendantowi mł. insp. Adamowi Mularzowi zostanie wręczony certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnego z Europejską Normą ISO 9001:2000, który przyznany został Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Nowe wyzwania stojące przed polską Policją wymagają stosowania różnorodnych instrumentów zarządzania. Jednym z nowoczesnych podejść w organizowaniu funkcjonowania jednostek Policji jest wdrażanie systemów zarządzania jakością opracowanych w oparciu o normę ISO 9001:2000. Prace przygotowawcze do wdrożenia systemu zarządzania jakością w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozpoczęły się w październiku 2003 roku. Cykl szkoleń dotyczących zarządzania jakością oraz przygotowania dokumentacji niezbędnej do wdrożenia tego systemu trwały do marca 2004 roku. Wdrożenie systemu nastąpiło 15 marca 2004 roku. W pierwszej dekadzie czerwca system poddano auditom wewnętrznym, a na początku lipca 2004 roku firma TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. przeprowadziła audit certyfikacyjny. Pozytywny wynik tego auditu stanowił podstawę przyznania Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku certyfikatu ISO 9001:2000.

sierż. Małgorzata Reducha

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę