Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Na drogach było bezpiecznie

Wyjątkowo spokojne święta – tak trzy (z wigilią) świątecznie dni podsumowują policjanci. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podkreśla, że w tym czasie na drogach województwa podlaskiego nikt nie zginął. Od poniedziałku do dzisiejszego poranka doszło tu jedynie do czterech wypadków drogowych w których siedem osób zostało rannych.

Wyjątkowo mało zatrzymano także pijanych kierowców. Łącznie było ich tylko 22, a średnio każdego dnia zatrzymują ich po około 20.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę