Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Posłowie PO nie chcieli dać pieniędzy na obwodnicę Grajewa

Główne zdjęcie
Opracowane przez GDDKiA warianty przebiegu obwodnicy Grajewa w ciągu drogi nr 61

„Grajewo ci tego nie zapomni”, „ale i nie zapamięta” – tak sobie żartowali posłowie po odrzuceniu przez Sejm poprawki zabezpieczającej 10 mln zł na budowę obwodnicy Grajewa w ciągu drogi krajowej nr 61. Przeciwko zagłosowali m.in. wszyscy „nasi” posłowie Platformy Obywatelskiej.

Poprawkę aby w przyszłorocznym budżecie państwa utworzyć rezerwę celową w wysokości 10 mln zł na „Budowę obwodnicy miasta Grajewa w województwie podlaskim w ciągu drogi krajowej S61” zgłosili posłowie Prawa i Sprawiedliwości.
We wczorajszym głosowaniu nad nią wzięło udział 420 posłów. Za oddało głos 196, przeciw – 223, 1 osoba wstrzymała się od głosu. Ze sprawozdania stenograficznego wynika, że po tym głosowaniu posłowie urządzili sobie mały przerywnik humorystyczny. Poseł Wacław Martyniuk z Lewicy i Demokratów, który głosował za przyjęciem tej poprawki powiedział  „Grajewo ci tego nie zapomni”, a poseł Stanisław Żelichowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego, który był przeciwny przyznaniu pieniędzy odpowiedział „Ale i nie zapamięta”
Warto podkreślić, że przeciwko utworzeniu rezerwy w wysokości 10 mln zł z przeznaczeniem na obwodnice Grajewa głosowali wszyscy podlascy posłowie PO: Leszek Cieślik, Józef Piotr Klim, Damian Raczkowski, Robert  Tyszkiewicz i  Jacek  Żalek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę