Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Jak Maciej z Maciejem

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

Maciej Borysewicz - szef łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej – dziś ma zostać powołany w skład gabinetu wojewody podlaskiego. Borysewicz będzie już piątym etatowym, i pierwszym z Łomży, członkiem gremium najbliższych doradców nowego wojewody.


Wojewoda Macieja Żywno (PO), zaczął pracę w urzędzie od wymiany gabinetu. Sam został powołany w czwartek wieczorem, a już w piątek zwolnił wszystkich członków gabinetu swego poprzednika, by w poniedziałek powołać do gabinetu nowych ludzi tym razem związanych z PO. Jego dyrektorem został Daniel Szutko, działacz Platformy Obywatelskiej, od roku pracujący w Urzędzie Miasta Białegostoku. Poza tym w skład gabinetu weszki także Jolanta Gadek, dotychczasowy sekretarz redakcji „Gazety Współczesnej” (jako rzecznik prasowy), Karol Pilecki, działacz młodzieżówki PO i student prawa został asystentem wojewody, Agnieszka Rybak, również związana z podlaską PO i społecznie Leszek Gryko (jeden z najważniejszych działaczy PO w regionie) jako doradca ds. kontaktów z parlamentarzystami i partiami politycznymi.
Maciej Borysewicz – 28-letni prawnik, radny Rady Miasta Łomża i przewodniczący zarządu łomżyńskiej (miejskiej) struktury PO ma być kolejnym członkiem gabinetu.

Do zadań Gabinetu Wojewody należy prowadzenie spraw w zakresie:
* polityki informacyjnej Wojewody
* koordynacji działalności organów administracji rządowej
* współpracy z parlamentarzystami, samorządem terytorialnym i innymi podmiotami
* obsługi organizacyjnej i protokolarnej oficjalnych wizyt
* zapewnienia organizacji pracy Wojewody i Wicewojewody

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę