Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
kredyty preferencyjne

PFD~COB Dzierzgowski: KREDYTY PREFERENCYJNE

PFD~COB Dzierzgowski: KREDYTY PREFERENCYJNE - brak dopłat do różnicy oprocentowania praktycznie we wszystkich bankach

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem uzyskaniem kredytów preferencyjnych z dopłatą do różnicy oprocentowania przez ARiMR, obecnie praktycznie wszystkie banki nie posidają już środków finansowych na dopłaty i nie udzielają takich kredytów.

Z naszych informacji wynika, że jednak około 15 grudnia banki otrzymają dodatkowe środki i prawdopodobnie w znaczących kwotach co oznacza, że w krótkim czasie będą mogły podpisać umowy kredytowe na ich wykorzystanie lub po prostu jeśli nie podpiszą takich umów muszą zwrócić otrzymane środki.

Radzimy wszystkim inwestorom, którzy zamierzają zaciągnąć kredyt preferencyjny jeszcze w tym roku a szczególnie tym, którzy zamierzają zakupić stado podstawowe, które można kupić przy współfinansowaniu z kredytu preferencyjnego tylko do końca tego roku, aby opracowywali biznes plany i natychmiast składali w bankach, po to, aby banki w momencie uzyskania środków bardzo szybko mogły podpisać umowy kredytowe.

Jeśli umowy kredytowe nie zostaną zawarte w tym roku na podstawie opracowanych biznes planów można będzie uzyskać kredyt w I kwartale 2008 roku.

Informujemy Państwa, że w związku z bardzo dużą ilością otrzymanych zleceń, do końca 2007 roku nie jesteśmy w stanie przyjąć i zrealizować dodatkowych zleceń na opracowanie biznes planów.

Nowe zlecenia na opracowanie biznes planów możemy zrealizować dopiero w I kwartale 2008 roku.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USłUG W 2008 ROKU.

Wszystkim a w szczególności naszym ZLECENIODAWCOM I PARTNEROM BIZNESOWYM  życzymy szczęśliwych, spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego i pomyślnego Nowego 2008 Roku.

w imieniu PFD~COB

Wojciech Dzierzgowski 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę