Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Czerwonokrzyska Gwiazda Betlejemska

Doroczną, przedświąteczną akcję pomocy rodzinom potrzebującym pomocy prowadzi dzisiaj i jutro szkolne koło Polskiego Czerwonego Krzyża, działające w Szkole Policealnej Ochrony Zdrowia w Łomży. Wolontariusze od godz. 9 do godz. 19 zbierają datki do puszek i produkty żywnościowe wśród klientów supermarketu Stokrotka przy ul. Zawadzkiej. Mają koszulki i znaczki PCK.

- To nasza trzecia akcja, ale po raz pierwszy prowadzona na zewnątrz – mówi opiekunka koła Halina Wolańska. - Rok temu wśród młodzieży i pracowników naszej szkoły zebraliśmy dary dla rodziny z ośmiorgiem dzieci, w której oboje rodzice nie mieli pracy. Mamy nadzieję, że teraz zbiórka, we współpracy z zarządem łomżyńskiego PCK i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, pozwoli nam pomóc zorganizować święta Bożego Narodzenia większej liczbie ubogich rodzin.
Kupujący, oprócz datków do puszek, ofiarowują nie tylko już tradycyjne, bardziej trwałe makaron, kaszę, mąkę, olej czy cukier. Ze swoich zakupów dzielą się czekoladą, słodyczami, konserwami i przetworami w słoikach. Piękny gest pamięci o ubogich wykonała już młodzież. Teraz gest dobrej woli może powtórzyć każdy z klientów. Zachęcamy!

Mirosław R. Derewońko
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę