Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Choinka już jest...

Główne zdjęcie
Stary Rynek, ustawianie choinki

Jeden dźwig, sześciu rosłych mężczyzny i siedem minut potrzeba było aby ustawić na Starym Rynku choinkę. Dwudziestoparometrowe drzewko nie jest pierwszym elementem świątecznej dekoracji Łomży. Także dziś zawieszane są świąteczne ozdoby na słupach oświetleniowych.

Choinka, którą ustawiono na Starym Rynku, jeszcze do wczoraj rosła w lasach w okolicach Rogienic w gminie Mały Płock. Jej transport do miasta trwał kilka godzin. Około godziny 13.00 ustawiono ją na miejscu, gdzie dopełni się jej żywot...  Jutro ma zostać jeszcze udekorowana bombkami, lampka i łańcuchami...  i tak będzie stała przez blisko dwa miesiące.

Dziś też pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej przy MPGKiM rozpoczęli świąteczne dekorowanie Łomży. Specjalne zestawy oświetleniowe zawieszane są na słupach wokół Starego Rynku, przy głównych skrzyżowaniach i wzdłuż największych ulic Łomży. Wszystko ma być gotowe na Mikołajki.  
Foto: Stary Rynek, ustawianie choinki
Foto: Stary Rynek
Foto: ul. Giełczyńska
Foto: ul. Giełczyńska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę