Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Z cyklu klubowa prezentuje ... Venesuela

Venesuela. Szerzej znany jako Zielony. Urodził się w Łomży, 1 sierpnia 1989 roku. Pierwsze, nepotyczne kroki stawiał w radiach internetowych. Debiut przed 'żywą' publicznością, dzieki uprzejmości Mike'a Wind'a, przeżył jesienią 2006 roku w klubie Atom. Od tamtej pory mniej lub bardziej związany z łomżyńskim "Atomem". Ogarnięty wszelkimi odmianami house, choć to nie znaczy wyłączności na tą muzykę. W swoich setach prezentuje utwory przepełnione szczęściem, miłością i pozytywną energią. Każde granie' to dla niego wspaniała przygoda, którą stara się przeżyć jak najlepiej w towarzystwie ludzi zgromadzonych tego wieczoru na parkiecie. Niestety, nie może się pochwalić występami u boku wielkich gwiazd czy w prestiżowych klubach. Nadal można usłyszeć go w Atomie(Łomża), prócz tego okazjonalnie witał w Yam Caffe(Łomża).


Bartosz Klepacki
pon, 03 grudnia 2007 17:08
Data ostatniej edycji: pon, 03 grudnia 2007 17:14:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę