Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Klubowa: Reaktywacja

Jak widać „klubowa” żyje i ma się całkiem dobrze. Po blisko ośmiu miesiącach przerwy wracamy ponownie, by promować to co warte promowania. Czas przerwy i zawieszenia działalności klubowej to z perspektywy czasu nienajlepsza decyzja, ale cóż chyba każdy popełnia błędy. Pod naporem informacji i rozwojem regionalnego rynku muzycznego klubowa przeżywa reaktywację, by stać się ponownie jedynym tego typu serwisem w tej części województwa.

Codzienna dawka świeżej informacji z muzycznych parkietów, zapowiedzi imprez i obszerne relacje to, to czego możecie spodziewać się po „Nowej Klubowej”. Poza tym wywiady z artystami odwiedzającymi nasze skromne muzyczne progi, a także fotorelacje. Nowa Klubowa to także większe możliwości dla Was. Komentarze, a także możliwość zamieszczania waszych zdjęć to pierwszy krok do nowej rozbudowanej wersji serwisu. Mamy nadzieję że tworząc serwis z myślą o Was, i dla Was, już wkrótce klubowa ponownie zagości na stałe w waszych przeglądarkach.

Z klubowym pozdrowieniem.

Bartosz J. Klepacki  

Bartosz Klepacki
pon, 03 grudnia 2007 14:43
Data ostatniej edycji: pon, 03 grudnia 2007 14:47:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę