Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ognisko na stole

O nie lada szczęściu może mówić grupa łomżan, która nocą urządziła sobie libację w jednym z mieszkań przy ulicy Bernatowicza. Aby się ogrzać rozpalili ognisko ...na stole. Na szczęście płomienie ognia przez okno dostrzegł jeden z przechodniów, który wezwał na miejsce strażaków. Ci bardzo szybko ugasili pożar, tym samym ratując biesiadników.

Jak podkreśla dyżurny PSP informacja o pożarze o interwencja strażaków była na tyle szybka, że ogień nie zdołał objąć nawet całego stołu.  
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę