Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o marznących opadach

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, iż dziś (w piątek 30 listopada) od godz. 06:30 do godz. 12:00 w województwie podlaskim przewiduje się występowanie miejscami opadów marznącego deszczu i śniegu z deszczem powodujących gołoledź, ponadto w województwie okresami dość intensywne opady mokrego śniegu.

Skutki: Gołoledź. Utrudnienia w komunikacji,  wzmożone ryzyko wypadków drogowych, śliskość chodników,  dróg gruntowych i jezdni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę