Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@

PFD~COB Dzierzgowski: NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z WYBITNYMI SPECJALISTAMI !!!

PFD~COB Dzierzgowski: NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z WYBITNYMI SPECJALISTAMI !!! Nawiążemy współpracę z WYBITNYMI, wyróżniającymi się na rynku usług, posiadającymi wysoką renomę i referencje, SPECJALISTAMI z następujących dziedzin:

PFD~COB Dzierzgowski: NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z WYBITNYMI SPECJALISTAMI !!!

Nawiążemy współpracę z WYBITNYMI, wyróżniającymi się na rynku usług, posiadającymi wysoką renomę i referencje, SPECJALISTAMI z następujących dziedzin:

*** fundusze Unii Europejskiej – pełen zakres lub specjalizacja w określonych, specjalista musi posiadać wiedzę o funduszach i doświadczenie w opracowywaniu wniosków,

*** kredyty preferencyjne z dopłatą do oprocentowania przez ARiMR – specjalista musi posiadać wiedzę o dostępnych kredytach i doświadczenie w opracowywaniu biznes planów,

*** architektura, projektowanie i kosztorysowanie obiektów i budowli przemysłowych, restauracyjnych, hotelowych, gastronomicznych a także do produkcji rolnej,

*** architektura i projektowanie wnętrz w obiektach restauracyjnych, hotelowych i gastronomicznych,

*** architektura i projektowanie krajobrazu,

*** żywienie zwierząt inwentarskich (bydło, trzoda) – umiejętność układania dawek pokarmowych,

*** minimalnych wymagań wzajemnej zgodności (cross-compliance) dla gospodarstw rolnych objętych systemem płatności bezpośrednich …,

Od wszystkich specjalistów wymagamy aby posiadali wyższe wykształcenie w danym kierunku oraz aktualną wiedzę i bieżące doświadczenie w danej dziedzinie specjalizacji.

Osobom, które zostaną wybrane i zgodzą się na współpracę zaproponujemy realizowanie interesujących zleceń w formie umowy o dzieło a prowadzącym  działalność rozliczenie na podstawie faktury.

Zapewniamy pracę w dynamicznym zespole specjalistów, możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywanie kolejnych doświadczeń praktycznych, kontakty z interesującymi inwestorami realizującymi często bardzo innowacyjne przedsięwzięcia.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o przesłanie

na adres e-mail: pfd-cob@dzierzgowski.pl w wersji elektronicznej:

CV, listu motywacyjnego, aktualnego zdjęcia, ewentualnych referencji lub informacji o wykonanych zadaniach. Ewentualne pytania związane z ogłoszeniem proszę przesyłać na adres e-mail podany wcześniej, w miarę możliwości postaramy się udzielić odpowiedzi w przeciągu 1-2 dni.

Osoby, które odpowiedzą na nasze ogłoszenie i prześlą wymagane dokumenty zostaną zaproszone na rozmowę po odbyciu, której poinformujemy o naszej decyzji o współpracy.

Zapraszamy do współpracy

Wojciech Dzierzgowski

PFD~COB

 

Wojciech Dzierzgowski
cz, 29 listopada 2007 20:25
Data ostatniej edycji: cz, 29 listopada 2007 20:31:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę