Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Śnieg i alkohol razem

Pijany kierowca stwarza na drodze duże zagrożenie...A co powiedzieć gdy pijany kierowca jedzie podczas intensywnych opadów śniegu? Wczoraj policjanci z województwa podlaskiego zatrzymali 17 nietrzeźwych kierowców. Aż 13 spośród nich zdecydowało się na jazdę w trakcie największych opadów śniegu. Rekordzista jechał na 3 promilach.

Alkoholowy rekordzista został zatrzymany po północy w Kleosinie koło Białegostoku. 41-letni mężczyzna właśnie kierował daewoo nubiry.
Jak podają policjanci w gronie nieodpowiedzialnych użytkowników dróg (czytaj: pijanych kierowców) znaleźli się również kierowcy TIR-ów.  Litwin kierujący DAF-em miął 1,9 promila alkoholu, a Łotysz z ciężarowej Scanii niemal o jeszcze jeden promil więcej.
Wśród wczoraj zatrzymanych zatrzymanych nietrzeźwych kierowców najmłodszy miał 33-lata, a najstarszy 62.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę