Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

„Nasz” euroHołek

Główne zdjęcie
Krzysztof Hołowczyc (fot. holek.pl)

Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc zdecydował się zostać europosłem. W Parlamencie Europejskim zastąpił Barbarę Kudrycką, która została ministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Wcześniej Kudrycka, a teraz Hołowczyc będzie „naszym” europosłem. Oboje ubiegali się o ten mandat z list PO w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie.


Hołowczyc decydując się na zasiadanie europarlamencie zapowiedział, że jako europoseł chce przede wszystkim zająć się kwestią poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Łomżyńscy działacze PO liczą zaś, że popularny Hołek w Parlamencie Europejskim będzie zwolennikiem budowy Via Blatica przez Łomżę i Ełk (woj. warmińsko- mazurskie), a nie przez Białystok, którego aktywnym zwolennikiem była Kudrycka.

Krzysztof Hołowczyc to wielokrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych; mistrz Europy z 1997 roku. Znany jest również z zaangażowania w sprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, m.in. w społeczną kampanię medialną, propagującą trzeźwość za kierownicą "Pijani kierowcy wiozą śmierć".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę