poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

„Nasz” euroHołek

Znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc zdecydował się zostać europosłem. W Parlamencie Europejskim zastąpił Barbarę Kudrycką, która została ministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Wcześniej Kudrycka, a teraz Hołowczyc będzie „naszym” europosłem. Oboje ubiegali się o ten mandat z list PO w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Krzysztof Hołowczyc (fot. holek.pl)
Krzysztof Hołowczyc (fot. holek.pl)

Hołowczyc decydując się na zasiadanie europarlamencie zapowiedział, że jako europoseł chce przede wszystkim zająć się kwestią poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Łomżyńscy działacze PO liczą zaś, że popularny Hołek w Parlamencie Europejskim będzie zwolennikiem budowy Via Blatica przez Łomżę i Ełk (woj. warmińsko- mazurskie), a nie przez Białystok, którego aktywnym zwolennikiem była Kudrycka.

Krzysztof Hołowczyc to wielokrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych; mistrz Europy z 1997 roku. Znany jest również z zaangażowania w sprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, m.in. w społeczną kampanię medialną, propagującą trzeźwość za kierownicą "Pijani kierowcy wiozą śmierć".
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę