Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Piramida na Starym Rynku?

Budowę szklanej piramidy i postawienie pomnika księcia mazowieckiego Janusza I przewiduje przedstawiona przez białostockich architektów wizja przebudowy Starego Rynku w Łomży. To główne, ale nie jedyne zmiany. Wokół placu zostaną zbudowane schody, a miejsce betonowej czerwonej kostki ma zastąpić szlachetniejszych kamień. Zgodnie z projektem, do którego udało nam się dotrzeć, inaczej będzie zorganizowany też ruch wokół Starego Rynku.


Najbardziej „rewolucyjnym” pomysłem jest budowa „szklanej” piramidy (lub klatka), która – zgodnie z przedstawionym projektem – miałaby stanąć na obrysie fundamentów najstarszego łomżyńskiego Ratusza.  Szklana konstrukcja stanęłaby przed głównym wejściem do Hali Targowej  vis a vis obecnego ratusza. To obiekt, który zdominowałby Stary Rynek. Na niektórych rysunkach widać, że jest on nawet wyższy od Hali Targowej.
230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę