Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Liderzy życia bez nałogów

Główne zdjęcie
uczestnicy programu „Co w zamian”

Sześćdziesiąt osób – uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów brało udział w programie edukacyjno – profilaktyczny „Co w zamian” organizowanym przez łomżyńską Caritas. Głównym celem programu było wykreowanie młodzieżowych liderów zdrowego stylu życia, którzy mają teraz promować życie bez nałogów wśród swoich rówieśników.

uczestnicy programu  „Co w zamian”
uczestnicy programu „Co w zamian”
Uczestnikami programu byli członkowie i sympatycy Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej.  W programie wzięło udział 15 czteroosobowych drużyn. Zadaniem drużyny było uczestnictwo w trzech etapach: I etap – Gra terenowa: zdobycie informacji z zakresu profilaktyki, II etap – Konkurs gazetek szkolnych: utrwalenie zdobytych informacji oraz propagowanie szkodliwości używek; III etap – Konkurs plastyczny: promocja zdrowego stylu życia. W konkursie plastycznym – etap szkolny (organizatorami byli liderzy programu), wzięło udział 400 osób.
Jak podkreślają organizatorzy programu, którego zakończenie odbyło się w sobotę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży, dzięki niemu, każdy z uczestników potrafi właściwie wykorzystać czas wolny, rozwijać swoje zdolności i zainteresowania oraz posiada umiejętności organizowania zespołu i współdziałania w grupie.
Współorganizatorem programu był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę