Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Uderzył w drzewo, ale sam wyszedł ze zniszczonego samochodu

Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną wypadku do którego doszło w piątek wieczorem na krajowej „61” w pobliżu Cydzyna przed Kisielnicą. Osobowa honda civic na prostym odcinku wypadała z drogi, uderzyła w skarpę, a następnie przydrożne drzewo, po czym odbiła się i dachowała.

Choć samochód został  bardzo poważnie zniszczony, kierowca nie doznał poważnych obrażeń. Jak informują strażacy – najprawdopodobniej sam zdołał opuścić zmiażdżony pojazd. Mimo to lekarze karetki pogotowia, którzy zostali wezwani na miejsce wypadku, zdecydowali o przewiezieniu go do łomżyńskiego szpitala na obserwację.

Z danych policji wynika, że najczęstszą przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna, lub niedostosowana do panujących na drodze warunków prędkości. Z ponad 1200 wypadków, do których doszło w ciągu 10 miesięcy tego roku na drogach województwa podlaskiego, nadmierna prędkość była przyczyną niemal co trzeciego.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę