Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Policyjna obława na bandytów pod Kolnem

Niemal cały stan osobowy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie przed południem ścigał bandytów, którzy napadli na kasjerkę banku w Lachowie. Przez około dwie godziny uzbrojeni po zęby policjanci przeczesywali okolicę i zatrzymywali podejrzane samochody. Jak podkreśla aspirant Joanna Makarewicz rzecznik prasowy policji w Kolnie przestępców ujęto, ale...

O policyjnej obławie pod Kolnem poinformowali nas czytelnicy. Około godziny 10.00 dyżurny policji dostał zgłoszenia o napadzie na kasjerkę Banku Spółdzielczego w Lachowie.
- Wiedzieliśmy, że bandyci uciekają samochodem – dlatego zarządzono blokady okolicznych dróg. Później było zgłoszenie od kierowcy, który widział uciekający samochód i rozpoczęła się obława – relacjonuje aspirant Joanna Makarewicz.
Policjanci zatrzymywali samochody, sprawdzali kierowców i pasażerów, rewidowali bagażniki, by już po blisko dwóch godzinach ująć sprawców napadu. Wówczas wszyscy – także policjanci biorący udział w akcji - dowiedzieli się że to były ćwiczenia.
- Wszystko wyglądało bardzo realistycznie – przyznaje aspirant Makarewicz, i dodaje, że ćwiczenia były oparte na scenariuszu napisanym na podstawie prawdziwego napadu na kasjerkę banku w Lachowie przed kilkoma laty. - Nasz scenariusz nie przewidywał tylko opadów śniegu – dodaje.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę