Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pieniędzy nie wystarczy dla co drugiego rolnika

Ponad dwa razy więcej pieniędzy niż przewidziano chcą rolnicy z województwa podlaskiego na modernizację swoich gospodarstw. Jak poinformował Radosław Iwański, rzecznik Prasowy ARiMR, w województwie podlaskim wnioski złożyło ponad 1,5 tys rolników na łączną kwotę blisko 220 mln zł. Wczoraj Agencja zakończyła przyjmowanie wniosków z województwa podlaskiego.

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski od rolników z województwa przyjmował tylko przez trzy dni. Już w sobotę zostały przekroczone limity tzw. „koperty finansowej” w związku z tym poniedziałek (12 listopada) był ostatnim dniem składania wniosków.
Złożyło je 1 527 rolników na łączna kwotę 218 mln 253 tys 559 zł. Limit przyznanych województwu podlaskiemu środków został ponad dwukrotnie przekroczony, a to oznacza, że szanse na pieniądze ma co drugi z ubiegających się o to rolników.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę