Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek za Konarzycami

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki rankiem wydarzył się na drodze nr 677 pomiędzy Konarzycami a Kozikami około 5 km. od granic Łomży. Dostawczy fiat ducato zderzył się tu z audi 80. Do szpitala trafili obaj kierowcy.


Do wypadku doszło ok. godziny 5.30. W wyniku zderzenia samochodów, na bok przewrócił się dostawczy ducato z  którego wysypało się przewożone pieczywo. Ruch na drodze prowadzącej z Łomży do Ostrowi Mazowieckiej w miejscu wypadku jest utrudniony.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę