Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śmierć na Rządowej

Starsza kobieta zginęła pod kołami BMW na ulicy Rządowej w Łomży. Do wypadku doszło przed godziną 16.00. Na jezdni pozostały długie na ponad 30 metrów ślady gwałtownego hamowania samochodu.

Kobieta chciała przejść przez jezdnię w miejscu do tego niedozwolonym - przed przejściem dla pieszych. Szła ze sklepu do domu o drugiej stronie ulicy. BMW, którego kierowcą był młody mężczyzna, szybko nadjechało od strony Starego Rynku. Mimo gwałtownego hamowania kierowca nie zdążył zatrzymać samochodu. Prawą stroną uderzył w znajdującą się już na jezdni kobietę. Uderzenie było bardzo silne, o czym świadczyć mogą: wybita szyba w BMW, fragment ubrania w masce samochodu i porozrzucane w okolicy np. buty. Kobieta zginęła na miejscu.

W tej chwili na miejscu pracują policjanci. Ulica Rządowa jest zablokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę